Doprava nad 2000,- kč ZDARMA v ČR/ Doprava nad 100 EUR v SK ZDARMA / Doprava od 69,- kč / Obrovský výběr skladem

Servis a údržba

INFORMACE K ÚDRŽBĚ

Jak zajistit dlouhou životnost Vašeho hoverboardu:

Před každým použitím se vždy ujistěte, že je hoverboard nabitý. Doba do plného nabití může trvat od 1 do 2 hodin. V případě, že nebudete hoverboard používat, čas od času ho stejně nabijte, aby nedošlo k poškození baterie, prodloužíte tím její životnost. Když hoverboard nebudete používat vůbec (např. v zimě), tak stačí dobíjet jednou během 1-2 týdnů.

Nikdy nenechávejte hoverboard připojenou na nabíječce déle než je potřeba. Také nedávejte hoverboard nabít, pokud nesvítí ikonka s obrázkem baterie oranžově. Obojí může zkracovat životnost baterie.

Nepoužívejte hoverboard v zimním období, kdy teplota dosahuje bodu mrazu, předejdete tím úrazům. Baterie se v takových teplotách může chovat nepředvídatelně a značně se zkracuje kapacita baterie.

Dávejte pozor na velké otřesy a pády, mohlo by se stát, že se vnitřní části poškodí. Pozor dávejte také aby se vám dovnitř nedostala voda, nesmíte totiž zapomínat, že uvnitř hoverboardu je spousta elektroniky.

Je také dobré vědět, že bezplatný servis se nevztahuje na poškození těla a kol. Výrobce to odůvodňuje tím, že takové poškození mohou nastat jen při nesprávném a neopatrném používání.

Berte prosím na vědomí, že v případě nedodržování těchto doporučení, Vám případná reklamace nemusí být uznána.

Pokud máte jakékoliv otázky týkající se používání hoverboardu, rádi Vám odpovíme na emailu obchod@hoverboard.cz

 

Servis

Naše firma provádí servis námi prodaných hoverboardů, ale i některých jiných hoverboardů, které u nás zakoupeny nebyly. Na případné opravě je potřeba se dopředu domluvit.